۹.۲۹.۱۳۸۹

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۸۹

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در هفته اول شهریورماه خبر داد و گفت: حدود ۱۱۰ هزار نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

ابراهیم خدایی افزود، نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاههای سراسر کشور تا اواخر مرداد یا هفته اول شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از دو روز پس از اعلام نتایج اولیه نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش گفت: حدود ۱۱۰ هزار نفر در این آزمون پذیرش می شوند و نتایج نهایی نیمه دوم شهریورماه اعلام می شود.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۸۹ با شرکت ۳۸۹ هزار و ۵۸۷ داوطلب در ۵ مردادماه برگزار شد که حدود ۹۰ درصد شرکت کنندگان مجاز به انتخاب رشته میشوند.

برچسب ها: انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی, انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی, نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته 89, نتایج اولیه کاردانی به کارشناسی, نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89, کاارشناسی ناپیوسته, کاردانی به کارشناسی 89, کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی

هیچ نظری موجود نیست: